Content type groups (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: The content type %name has been deleted.
ro: Tipul de conţinut %name a fost şters.

en: About
ro: Despre
