Content type groups (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: The content type %name has been deleted.
sq: Përmbajtja e llojit %name u eleminua.

en: About
sq: Informacione
