Content type groups (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: The content type %name has been deleted.
ar: تم حذف نوع المحتوى %name.

en: About
ar: حول
