Content type groups (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar
