Content type groups (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: The content type %name has been deleted.
cs: Typ obsahu %name byl smazán.

en: About
cs: Popis
