Content type groups (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: The content type %name has been deleted.
eo: La enhavspeco %name estas forigita.
