Content type groups (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: The content type %name has been deleted.
hu: %name tartalomtípus törlése megtörtént.

en: About
hu: Leírás
