Content type groups (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել
