Content type groups (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: The content type %name has been deleted.
pl: Rodzaj zawartości o nazwie %name został usunięty.

en: About
pl: O stronie
