Content type groups (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Content Types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: The content type %name has been deleted.
ta: %name என்ற உள்ளடக்க வகை நீக்கப்பட்டது.

en: About
ta: பற்றி
