Content type groups (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: The content type %name has been deleted.
th: ลบชนิดเนื้อหาแบบ %name แล้ว

en: About
th: เกี่ยวกับ
