Content type groups (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: The content type %name has been deleted.
ca: El tipus de contingut %name s'ha eliminat.

en: About
ca: Detalls
