Content type groups (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: The content type %name has been deleted.
da: Indholdstypen %name slettet.

en: About
da: Om
