Content type groups (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: edit
es: editar

en: Save
es: Guardar

en: Content Types
es: Tipos de contenido

en: The content type %name has been deleted.
es: Se ha eliminado el tipo de contenido %name.

en: About
es: Acerca de
