Content type groups (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: The content type %name has been deleted.
he: סוג התוכן %name נמחק.

en: About
he: אודות
