Content type groups (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: The content type %name has been deleted.
hr: Vrsta sadržaja %name je uklonjena.

en: About
hr: Opis
