Content type groups (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: The content type %name has been deleted.
id: Jenis konten %name sudah dihapus.

en: About
id: Tentang
