Content type groups (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: The content type %name has been deleted.
jv: Tipe kontén %name uwis dibusak.

en: About
jv: Ngenani
