Content type groups (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: The content type %name has been deleted.
sk: Typ obsahu %name bol odstránený.

en: About
sk: Informácie o
