Content type groups (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: The content type %name has been deleted.
sl: Tip vsebine %name je bil pobrisan.

en: About
sl: O modulu
