Content type groups (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: The content type %name has been deleted.
sv: Innehållstypen %name har raderats.

en: About
sv: Om
