Content type groups (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: The content type %name has been deleted.
uk: Тип матеріалу %name було успішно видалено.

en: About
uk: Про модуль
