Content type groups (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: The content type %name has been deleted.
vi: Kiểu nội dung %name đã được xóa.

en: About
vi: Giới thiệu
