Content type groups (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: The content type %name has been deleted.
lt: Turinio tipas %name buvo pašalintas.

en: About
lt: Apie
