Content type groups (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: The content type %name has been deleted.
lv: Satura tips "%name" izdzēsts.

en: About
lv: Par

en: Are you sure you want to delete the content type group %group?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst satura tipa grupu %group?
