Content type groups (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: The content type %name has been deleted.
oc: Lo tipe de contengut %name es estat suprimit.

en: About
oc: A prepaus
