Content type groups (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Guardar

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: The content type %name has been deleted.
pt: O tipo de conteúdo %name foi eliminado.

en: About
pt: Sobre
