Content type groups (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: The content type %name has been deleted.
ru: Тип материала %name успешно удален.

en: About
ru: Информация

en: Foo
ru: Foo (Фу - Метасинтаксическая переменная)
