Content type groups (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај
