Content type groups (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: The content type %name has been deleted.
tr: %name içerik türü silindi.

en: About
tr: Hakkında
