Content type overview (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Published
am: የታተመ
