Content type overview (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Administration
ast: Alministración

en: Comments
ast: Comentarios

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Save
ast: Guardar

en: Published
ast: Espublizáu

en: May
ast: Mayu
