Content type overview (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Операции

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Administration
bg: Администрация

en: Comments
bg: Коментари

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Overview
bg: Преглед

en: Edit
bg: Промени

en: None
bg: Няма

en: Save
bg: Запази

en: Published
bg: Публикувано

en: May
bg: Май

en: Sticky
bg: Фиксиран

en: Manage fields
bg: Управление на полета
