Content type overview (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Comments
da: Kommentarer

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Overview
da: Overblik

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Save
da: Gem

en: Display mode
da: Visningstilstand

en: Promoted
da: Forfremmet

en: Published
da: Udgivet

en: May
da: maj

en: Both
da: Begge

en: Oldest first
da: Ældste først

en: Sticky
da: Klæbrig

en: Above
da: Ovenover

en: Manage fields
da: Håndtér felter

en: Separate page
da: Separat side

en: Newest first
da: Nyeste først

en: Comments per page
da: Kommentarer pr. side

en: New revision
da: Ny version
