Content type overview (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Perintah

en: Disabled
id: Non-aktif

en: Administration
id: Administrasi

en: Comments
id: Komentar

en: Content types
id: Jenis konten

en: Overview
id: Tinjauan

en: None
id: Nihil

en: Save
id: Simpan

en: Published
id: Ditampilkan

en: May
id: Mei
