Content type overview (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
jv: Busek

en: Operations
jv: Operasi

en: Disabled
jv: Mati

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Comments
jv: Komentar

en: Content types
jv: Tipe konten

en: Overview
jv: sekilas tampilan

en: Edit
jv: Ubah

en: None
jv: Nihil

en: Save
jv: Simpen

en: Published
jv: Ditampilna

en: May
jv: Mei

en: Above
jv: Ndhuwur

en: Manage fields
jv: Ngatur field

en: New revision
jv: Revisi anyar
