Content type overview (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Content types
ka: შიგთავსის ტიპები

en: None
ka: არცერთი
