Content type overview (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: May
ku: جۆزەردان

en: Above
ku: سەرەوە

en: Manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Comments per page
ku: ژمارەی بۆچوون لەهەر پەڕەیەکدا

en: New revision
ku: پێداچوونەوەی نوێ
