Content type overview (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Disabled
ne: निष्क्रिय

en: Comments
ne: प्रतिक्रियाहरू

en: Content types
ne: विषयवस्तु प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Save
ne: बचत गर्नुस

en: Published
ne: प्रकाशित
