Content type overview (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Save
nn: Lagre

en: Published
nn: Publisert

en: May
nn: Mai

en: Above
nn: Over

en: New revision
nn: Ny versjon
