Content type overview (7.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ
