Content type overview (7.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Actions
af: Aksies

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Comments
af: Kommentaar

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Save
af: Stoor

en: Published
af: Gepubliseerd

en: May
af: Mei
