Content type overview (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Actions
cs: Akce

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: Comments
cs: Komentáře

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Overview
cs: Přehled

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Save
cs: Uložit

en: Display mode
cs: Režim zobrazení

en: Published
cs: Vydáno

en: May
cs: Kvě

en: Controls
cs: Ovládání

en: Oldest first
cs: Od nejstarších

en: Sticky
cs: Přilepení

en: Above
cs: Nad

en: Manage fields
cs: Správa polí

en: Newest first
cs: Nejnovějších první

en: Below
cs: Pod

en: Comments per page
cs: Komentářů na stránku

en: New revision
cs: Nová revize
