Content type overview (7.x-1.0-beta2) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
