Content type overview (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Published
hi: प्रकाशित

en: May
hi: मई
