Content type overview (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Actions
it: Azioni

en: Disabled
it: Disattivato

en: Administration
it: Amministrazione

en: Comments
it: Commenti

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Overview
it: Panoramica

en: Edit
it: Modifica

en: None
it: Nessuno

en: Save
it: Salva

en: Display mode
it: Modalità di visualizzazione

en: Published
it: Pubblicato

en: May
it: Maggio

en: Both
it: Entrambi

en: Oldest first
it: Prima i più vecchi

en: Sticky
it: Sempre in cima

en: Above
it: Sopra

en: Manage fields
it: Gestisci campi

en: Newest first
it: Prima i più recenti

en: Comments per page
it: Commenti per pagina

en: New revision
it: Nuova revisione
