Content type overview (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Save
kk: Сақтау

en: Published
kk: Жарияланған

en: May
kk: Мамыр

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару

en: Comments per page
kk: Бір парақтағы пікір саны
