Contest (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (31 entries)

en: Title
es: Título

en: Daily
es: Diariamente

en: Weekly
es: Semanalmente

en: Monthly
es: Mensualmente

en: Place
es: Lugar

en: Name
es: Nombre

en: Terms & Conditions
es: Términos y Condiciones

en: Email
es: Correo electrónico

en: Block
es: Bloque

en: Host
es: Servidor

en: Count
es: Número

en: Phone
es: Teléfono

en: Address
es: Dirección

en: State
es: Estado

en: here
es: aquí

en: Start
es: Comienzo

en: End
es: Final

en: Other
es: Otro(s)

en: Operation
es: Operación

en: City
es: Ciudad

en: Birthday
es: Cumpleaños

en: Clear
es: Limpiar

en: Default Country
es: País predeterminado

en: Once
es: Una vez

en: Province
es: Provincia

en: Yearly
es: Anualmente

en: About
es: Acerca de

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: 90 Days
es: 90 días

en: Sponsor
es: Patrocinador

en: -Select-
es: -Seleccionar-
