Contest (7.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: Block
az: Blok

en: Count
az: Say

en: State
az: Dövlət

en: Empty
az: Boş
