Context (7.x-3.0-beta6) - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: context
lt: kontekstas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Tag
lt: Žymė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Book
lt: Knyga

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Add
lt: Pridėti

en: Path
lt: Kelias

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Menu
lt: Meniu

en: Theme
lt: Tema

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Done
lt: Atlikta

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: User role
lt: Narių rolės

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Site default
lt: Svetainės numatytasis

en: Blocks
lt: Blokai

en: Menus
lt: Meniu

en: Debug
lt: Derinimas

en: Any user
lt: Bet koks vartotojas

en: Hide
lt: Slėpti

en: Context
lt: Kontekstas

en: User profile
lt: Vartotojo profilis

en: Registration form
lt: Registracijos forma

en: Add @type
lt: Pridėti @type
